Автокрісла

Фільтри
Застосувати

Знижка

Автокрісло Graco SLIMFIT Автокрісло Graco SLIMFIT

11450 грн

-20%

9210 грн

Купити

Знижка

Автокрісло Joie EVERY STAGE Автокрісло Joie EVERY STAGE

9370 грн

-9%

8500 грн

Купити

Знижка

Автокрісло Tutis 0+ Автокрісло Tutis 0+

5390 грн

-23%

4170 грн

Купити

Знижка

Автокрісло Joie I-SPIN 360 E Автокрісло Joie I-SPIN 360 E

13060 грн

-2%

12850 грн

Купити

Знижка

Автокрісло Graco JUNIOR MAXI Автокрісло Graco JUNIOR MAXI

2900 грн

-15%

2460 грн

Купити

В останні роки безпека дитини вийшла на новий рівень, особливо зараз, коли батьки постійно рухаються, на автомобілі, а дитина завжди з ними. Усі сучасні автомобілі пристосовані до використання різних видів автокрісел.

Як вибрати автокрісло для дитини?

Залежно від зростання та ваги дитини, автокрісла поділяються на такі типи:

·         група 0+ - для дітей від народження до 12-15 місяців. Встановлюються обличчям проти руху, дитина кріпиться вбудованими внутрішніми ременями безпеки. Часто дитячі автокрісла групи 0+ називають переносками, тому що вони порівняно легкі, мають ручку для перенесення і можуть використовуватися вдома як гойдалка. Деякі моделі можна встановлювати на спеціальні бази, що кріпляться в салоні автомобіля. Це полегшує монтаж/демонтаж автокрісла та найчастіше покращує безпеку. Дитяче автокрісло групи 0+ – оптимальний вибір для здорової новонародженої дитини. Також їх можна легко встановити на шасі коляски за допомогою адаптерів.

·         групна - 0+/I. - для дітей від 6 місяців (іноді від народження) та приблизно до 3,5-4 років (вагою не більше 18 кг ). Вважаються автокрісла типу Convertible (від англ. змінюється), так як припускають перевезення дитини в різних напрямках руху. Встановлюються спочатку обличчям проти руху, а коли дитина підросте приблизно до 18 місяців, дитяче автокрісло треба встановлювати особою по ходу руху. Дитина кріпиться в залежності від моделі або вбудованими ременями безпеки, або протиударним екраном (столик безпеки). Дитяче автокрісло групи 0+/I — оптимальний вибір для дитини, якій вже виповнилося 6 місяців, але вона ще мало для перевезення у напрямку особи за напрямком руху.

·         група I/II - для дітей від 9 місяців до 7 років (вагою від 9 до 25 кг). Встановлюються обличчям по ходу руху, дитина кріпиться вбудованими внутрішніми ременями або протиударним екраном (столиком безпеки). Має регулювання кута нахилу для зміни положень тіла.

·         група I/II/III -для дітей від 9 місяців до 10-12 років (вагою від 9 до 36 кг). Встановлюються обличчям у процесі руху. Автокрісла  такої вікової групи називаються «трансформери», тому що після деяких приготувань передбачають перевезення дітей у дуже широкому діапазоні – від майже малюків до підлітків. Дитина вагою 15-18 кг фіксується внутрішніми ременями або столиком безпеки, залежно від конструкції автокрісла. Старші діти (від 4 років) більш важкі, фіксуються в автокріслі штатним автомобільним ременем безпеки.

·         група II/III - для дітей від 3 до 10- 12 років (вагою від 15 до 36 кг). Називаються такі автокрісла бустером або бустером зі спинкою (від англ. підсилювач). Встановлюються особою під час руху, дитина в автокріслі фіксується штатним ременем безпеки. Їх різновид — так звані бустери, які позбавлені спинки, є першими варіантами групи II/III.

Ідеальне рішення – універсальні моделі, що охоплюють декілька вікових категорій, за допомогою вкладок, що знімаються, відповідних кожній віковій категорії.

Для максимальної безпеки виробники автокрісел рекомендують використовувати їх із базою. Автокрісло + база – це ідеальне комбо, яке гарантує дитині максимальний рівень захисту.

Купуйте оригінальні дитячі товари від найкращих брендів світу! Найкраще ціни, повний огляд, характеристика та відео огляд товару! Брендовий Інтернет магазин дитячих товарів «MiniBaby»